Kariera

Kariera

Jeśli interesuje Cię tematyka nieruchomości, lubisz wyzwania, chętnie zdobywasz nową wiedzę, cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w działaniu a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę aby realizować postawione przed Tobą cele - przyłącz się do Nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca ds. nieruchomości.

Od kandydatów oczekujemy:
zainteresowania tematyką nieruchomości;
znajomości lokalnego rynku nieruchomości;
łatwości nawiązywania kontaktów;
bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
wysokiej etyki pracy

Oferujemy:
pracę w dobrze zmotywowanym zespole
wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty
dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę
stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem
wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
Opis stanowiska:
Pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, wprowadzanie danych do systemu, kompleksowa obsługa klientów: kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji, budowanie długotrwałych relacji z klientami/praca na poleceniach, aktywna współpraca z instytucjami finansowymi oraz deweloperami.

Prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metrohome24 dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883 z póź. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.